שאלות נפוצות על מוצרי בפנטן

שאלות כלליות

  ניתן לרכוש את מוצרי בפנטן ברשתות הפארם, בבתי מרקחת של קופות החולים ובבתי מרקחת פרטיים. 

  מסיבות רגולטוריות, לא ניתן לשלוח דוגמאות של המוצר. ניתן לרכוש את  מוצרי בפנטן ברשתות הפארם, בבתי מרקחת של קופות החולים ובבתי מרקחת פרטיים. 

   

  בפנטן בייבי

   בפנטן משחה מיועד למניעה וטיפול בתפרחת חיתולים בתינוקות, ובעור יבש. המשחה מייצרת שכבת הגנה שקופה שמאפשרת לעור התינוק לנשום. מכיל פרו ויטמין B5 המסייע בתהליך התחדשות העור.
   אם אינכם בטוחים כיצד להשתמש בתכשיר יש להתייעץ עם רופא הילדים או הרוקח.

   בפנטן בייבי מיועדת לא רק לטיפול אלא גם למניעה של תפרחת החיתולים בתינוקות. ניתן להשתמש במשחה באופן יומיומי. יש למרוח שכבה דקה על ישבנו הנקי והיבש של התינוק לאחר כל החלפת חיתול.

   משחת בפנטן בייבי אינה מכילה חומרים משמרים, פרבנים, מבשמים או מחטאים.

   כן, המשחה מתאימה לטיפול בעור יבש.

    

   בפנטן פלוס

    קרם בפנטן פלוס מיועד לחיטוי וריפוי פצעים עם חשש לזיהום כגון גירויים קלים בעור, פצעים, חתכים, כוויות קלות ודלקות עור. אין להשתמש בבפנטן פלוס לפצעים עמוקים, חמורים או מזוהמים. טיפול בפצעים אלו יתבצע על-ידי הרופא. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

    כן. בפנטן פלוס מתאים גם לתינוקות ומיועד לחיטוי הפצע לאחר הברית מילה. בפנטן פלוס מתאים לשימוש על שטחי עור מצומצמים בלבד, יש למרוח שכבה דקה על האזור הנגוע עד 4 פעמים ביום. אין לעבור על המנה המומלצת. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

    ניתן להשתמש בבפנטן פלוס לכוויות קלות. אין להשתמש בתכשיר לטיפול בגירויים אשר הסיכון שיזדהמו נמוך (לדוגמא: כוויות שמש). במקרה כזה, מומלץ לעשות שימוש בתכשיר שאינו מכיל חומר מחטא.

    ניתן להשתמש בבפנטן פלוס לאחר עשיית קעקוע.

    בפנטן פלוס גם מחטא וגם מרפא את הפצע

    ניתן להשתמש בבפנטן פלוס באיזור הפנים, אך יש להימנע ממגע עם העיניים, האוזניים ורקמות ריריות. התכשיר מיועד לשימוש חיצוני בלבד ועל כן יש להימנע מגע עם הפה והשפתיים. במידה ובלעת בטעות כמות גדולה של התכשיר, יש להיוועץ ברופא. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף היטב במים ולהיוועץ ברופא בהקדם.

    בפנטן פלוס מתאים לשימוש על שטחי עור מצומצמים בלבד. יש להימנע משימוש על שטחי עור נרחבים. פצעים נרחבים, עמוקים, חמורים או מזוהמים וכן עקיצות/נשיכות ופצעי דקירה דורשים פנייה לרופא/טיפול רפואי בגלל הסיכון לזיהום טטנוס.

    ניתן למרוח שכבה דקה על האיזור הנגוע עד 4 פעמים ביום.

     

    בפנטן סנסידרם

     בפנטן סנסידרם הינו קרם להקלה על גרד בעור מגורה כתוצאה מעור יבש, דלקת עור אטופית, תגובות אלרגיות בעור, אקזמה. אין להשתמש בבפנטן סנסידרם על עור פצוע. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

     בפנטן סנסידרם מקל על הגרד תוך 30 דקות ועד ל-7 שעות.

     בפנטן סנסידרם נועד להקלה בגרד ואדמומיות הנגרמים עקב גירויים בעור שאינו פצוע בקרב תינוקות מגיל חודש, ילדים ומבוגרים. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

     ניתן להשתמש בבפנטן סנסידרם בזמן הריון או הנקה. 
     במקרה של שימוש בזמן הנקה: חשוב להסיר את כל שאריות הקרם לפני ההנקה הבאה.

     לא. בפנטן סנסידרם היא משחה ללא קורטיזון.

     ניתן למרוח בפנטן סנסידרם לפי הצורך. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ במצב הספציפי שלך, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

      

     בפנטן סנסידיילי

      בפנטן סנסידיילי הינו קרם לחות לשימוש יומיומי המתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים. בפנטן סנסידיילי מעניק לעור לחות ארוכת טווח ומסייע לרווח בין מקרי היובש הקיצוני והאדמומיות המאפיינים אותו. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

      ניתן למרוח בפנטן סנסידיילי באופן יומיומי ולפי הצורך. בכל מקרה של ספק לגבי אופן השימוש או המינון המומלץ, יש להיוועץ ברופא או ברוקח.

      בפנטן סנסידיילי מתאים לתינוקות החל מגיל חודש, ילדים ומבוגרים.

      כן, בפנטן סנסידיילי הוא קרם לחות היפואלרגני.

      בפנטן סנסידיילי הינו קרם לחות לשימוש יומיומי, הנועד לסייע לרווח בין מקרי היובש הקיצוני והאדמומיות המאפיינים אותו. הקרם אינו נועד להקל על הגרד בעור.

      ניתן להשתמש בקרם סנסידיילי בזמן הריון ובזמן הנקה. יש להקפיד לשטוף את המשחה מהפטמות לפני כל הנקה.

      הקרם מתאים לשימוש בכל הגוף ובפנים, אך יש להמנע ממגע באיזור הפה והעיניים.

       

      בפנטן טיפות עיניים

       בפנטן טיפות עיניים מיועד לשיפור הלחות, להקלה וטיפל בעיניים יבשות.

       ניתן לרכוש בפנטן טיפות עיניים בשני אופנים: 
       1. בקבוק בפנטן טיפות עיניים הניתן לשימוש עד שנה מרגע הפתיחה (אך לא יאוחר מתאריך התפוגה המופיע על גבי האריזה). 
       2. אמפולות לשימוש חד פעמי.

       ניתן להשתמש בבקבוק בפנטן טיפות עיניים במשך שנה מרגע הפתיחה. אופן שימוש זה אפשרי מאחר ויש לטפטפת מערכת סינון סטרילית מיוחדת.

       כן. בפנטן טיפות עיניים מתאים למרכיבי עדשות מגע. אין צורך להוריד עדשות מגע בעת השימוש בטיפות עיניים.

       כן, ניתן להשתמש בבנטן טיפות עיניים לאחר ניתוח לייזר בעיניים. לפרטים נוספים על שילוב טיפות העיניים של בפנטן עם תכשירים אחרים שניתנים אחרי ניתוח לייזר בעיניים, מומלץ להיוועץ ברופא עיניים.